Moderat de gabi_mimu, miki nebunika, mimu, ralu_th
Autor
Mesaj
Pagini: 1
mony_onlyfun
just an ordinary girl... Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
... SAC3ATcT9I ascultati pana la sfarsit cn are tupeu
_______________________________________ I'm so tired of being here Suppressed by all my childish fears And if you have to leave I wish that you would just leave 'Cause your presence still lingers here And it won't leave me alone
pus acum 19 ani
mony_onlyfun
just an ordinary girl... Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
Era o familie formata din sot, sotie, fetitza lor si un catel. Aceasta locuia la bloc la parter. Intr-o seara parintii fetitzei au vrut sa se duk la o petrecere si au lasat-o pe fiica lor si catelul acasa cu o bona. Parintii i-au zis bonei sa incuie toate ferestrele si usa de la intrare k la parter nu stii niciodata cine mai sare un geam ...Asa a facut bona imediat dupa plecarea sotilor. Se facuse 11 noaptea si era timpul sa se cuce fetitza. Bona a dus-o in camera ei a bagat-o in pat.. a inelit-o iar cainele s-a bagat sub patutul fetei. Bona s-a dus in sufragerie si in scurt timp au adormit si ea si fata. Pe la 1 noaptea se aude picurand apa. (Stiti sunetul ala care d multe ori te sperie "pic, pic, pic" Fetotza s-a trezit, s-a sculat din pat sa vada de unde curge apa! Se ridik in picioare, baga mana sub pat sa vada dak mai e catzelul ei si acesta o linge pe mana. Fetitza se duce la baie .. aprinde lumina si vede ca nu e strans bine robinetul. Il inchide si se duce dupa aceea inapoi in pat. Adoarme pana pe la vre-o 2-3 cand iar aude sunetul acela "pic, pic, pic". Fetitza se ridik din nou din pat si baga mana sub acesta. Atinge catzelul si acesta o linge pe mana. Fata se duce iarasi la baie vede k robinetul e bine inchis dar sunetul tot se aude. Se duce apoi la baie si vede k aici curg picaturile din robinet. Inchide bine robinetul si se duce iar in pat. Adoarme din nou dar pe la 4 dimineatza (parintzii tot nu ajunsesera acasa) iar se aud picaturi curgand. Fata se riduk iar din pat... baga mana sub el. Vede k o linge cainele. Se duce la baie - robinetul inchis. Se duce la bucatarie - robinetul inchis. blink.gif Fata intra in panik ptr k ink se auzeau picaturile. Se hotaraste sa o trezeask pe bona. Intra in sufragerie...se uita la canapea o vede p bona dormind...nu avea treaba...si deodata privirea ii este atrasa spre coltul sufrageriei unde era cainele ei spanzurat si injunghiat iar sunetul scos de sangele kre lovea podeaua era "pic,pic,pic" mellow.gif . Fetitza nu mai stia ce sa faca...nici sa tipe nu mai putea...dar a reusit sa fuga inapoi in kmera ei in pat. In pat, fiind invelita cu plapuma peste cap a vazut o placutza sau ceva pe care scria cu sange "Si oamenii pot linge"
_______________________________________
_______________________________________ I'm so tired of being here Suppressed by all my childish fears And if you have to leave I wish that you would just leave 'Cause your presence still lingers here And it won't leave me alone
pus acum 19 ani
mony_onlyfun
just an ordinary girl... Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
Te trezesti de dimineata, totul este intr-o nuanta alba perdelele sunt albe, cearceafurile albe, pereti de un alb orbitor iesi din camera intrand intr-un hol alb auzi zgarieturi venind din sufragerie. Nu iti faci prea multe griji asa ca inaintezi dar in baie incep sa se auda picuri.Te indrepti spre baia cu gresie alba sa verifici instalatia.Inchizi apa si incerci sa te pieptani,o fata de femeie desfigurata iti apare in spate,speriat(a) te intorci nu este nimeni.Iti auzi numele. Sunetele vin din Sufragerie. Dai sa iesi din baie dar auzi un urlet ingrozitor venind din sufragerie, urletul te zgarie pe timpane, iti acoperi urechile cu mainile urletul inceteaza dar de frica inchizi usa. Cineva sau ceva incearca sa deschida usa lovind-o puternic, si strigand-uti numele. Tu nu ai nici o arma la indemana. Intri cu picioarele in cada. Bubuitul din usa inceteaza iar cada incepe sa se umple de singe iesi cu frica din baie pe holul ce este acum intunecat In spatele tau se aud picuri dar nu ai curaj sa te intorci. Usa catre dormitorul tau este acum inchisa iar pe clanta sunt urme de sange. Te gandesti sa iesi din casa si sa nu te mai intorci niciodata. Inaintezi catre usa ce da spre iesire iar sunetele din baie sunt din ce in ce mai inspaimintatoare semanand cu sunetele facute de vant atunci cand trece printr-o pestera. Esti langa usa cand te gandesti sa te uiti in spate, te intorci si ramai paralizat de spaima lumina este acum stinsa iar prin intuneric poti distinge chipuri deformate alaturi de creaturi zburatoare ciudate. Brusc iti revii si incerci cu disperare sa deschizi usa dar iala este intepenita. Cand in sfarsit reusesti esti surprins de faptul ca scarile blocului sunt daramate. Cu repeziciune deschizi usa sufrageriei, Pe canapea este intinsa mama. Mama doarme intoarsa pe o parte cu fata lipita de perna. Incerci sa o trezesti pentru a-i spune ce se intampla si pentru a te cara naibii de aici. Mama iti zimbeste atunci cand se trezeste dar zambetul ei ti se pare infiorator caid iti dezvaluie intreaga ei fata observi ca este acoperita de furnici. Si de aceasta data ramai blocat. Mama iti zambeste in continuare. Poate din cauza adrenalinei prinzi un pic de curaj ii iei perna de sub cap si i-o pui pe fata incepand sa o lovesti puternic cu pumnii. Te indrepti spre usa de la balcon si o deschizi, intri in balcon sperind ca aerul curat va face sa te trezesti din acest cosmar. Atunci esti cuprins cu adevarat de panica. nu mai ai iesire, in geamul din usa apare mama cu fata desfigurata parand furioasa, ai vrea sa intri in bucatarie dar podeaua este acoperita de bucati de carne. Nu ai unde sa fugi, gata cosmarul inceteaza aici exista o singura scapare iar drumiul pana jos este lung............
asta e marfa rau de tot!
_______________________________________ I'm so tired of being here Suppressed by all my childish fears And if you have to leave I wish that you would just leave 'Cause your presence still lingers here And it won't leave me alone
pus acum 19 ani
mony_onlyfun
just an ordinary girl... Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
Doua fete colege de camera la un camin studentesc din cluj, prietene foarte bune trebuiau sa se desparta in week end. Una din ele pleca acasa iar cealalta ramanea in camin. la o ora foarte tarzie cea care pleca acasa isi face bagju si isi i-au la revedere.pe drum isi aduce aminte ca a uitat ceva (nu mai imi aduc aminte acum ce) si se intoarce sa il ia. ca sa nu o mai trezeasca pe prietena ei care se culcase, intra in camera si nu mai aprinde becul; isi ia ce trebuie si pleaca. Revenind de acasa din nou in camin gaseste politi in camera ei si afla ca prietena ei era moarta si fusese mutilata de catre cineva.I-ar pe geam scria cu sange "SIMTE-TE NOROCOSA CA N-AI APRINS LUMINA!"
_______________________________________ I'm so tired of being here Suppressed by all my childish fears And if you have to leave I wish that you would just leave 'Cause your presence still lingers here And it won't leave me alone
pus acum 19 ani
mony_onlyfun
just an ordinary girl... Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
NightDreamBebe a scris:
uitativa pana la capat ... e super tare
sa vedeti daca vedei fantoma e mica ...sa va uitati de aproape ....e fetita ..un bebelus care plange si o ia ...sa va uitati pana la capat ca e pe la urma ..si sa dati sonoru ca se aud tipete de copil mic si de fantoma ... .bzzzz
_______________________________________
_______________________________________ I'm so tired of being here Suppressed by all my childish fears And if you have to leave I wish that you would just leave 'Cause your presence still lingers here And it won't leave me alone
pus acum 19 ani
mony_onlyfun
just an ordinary girl... Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
deci...cand eram in romania, la liceu aveam o colega, cam anormala zic eu.
de craciun, la petrecere, lumina era stinsa si ziceam povesti de groaza. ea ne'a zis k a visat k eram toate la liceu, s'a auzit un zgomot, si ca am fugit toate in afara de una, nu stia exact care din noi; cand ne'am dus sa o cautam, o gasisem moarta(asta era visu ei);
apoi cand am fost la baie, pe perete am vazut o poza cu o fata moarta; lipita cu lipici si cu sange; a doua zi la sch cand am intrat iar in baie, era o fata in fata pozei, se holba la ea si radea; era alba alba la fata; apoi ,in ora, m'am dus la baie in aceeasi zi; langa baie era fata aia, care respira greu si tremura; apoi a venit o femeie de servici si a luat-o;
aceeasi colega a mea mi'a povestit k era in cl a 2a si era la serbarea de craciun parca; intr'un colt, era un leagan cu o papusa care in reprezenta pe pruncul IIsus; langa era bradul de Craciun. bradul cazuse deodata peste leagan si cica rupse papusa; se speriase ff tare;
apoi cand se duse acasa era cu o prietena de a ei. era la o trecere de pietoni, si vazuse o masina; in masina cineva radea tare si se uita la ele. cica avea fata de diavol si cica nuera masca. nu prea cred da ea asa mi'a zis.
apoi asta a fost scris in ziar, faza cu diavolu in masina.
alta colega dea mea a zis parintilor asta iar parintii ei au zis'sunt prostii''
apoi cand ea se duse la culcare, a auzit ce vorbeau parintii ei. ziceau k cica' mai bine nu i'am zice ca e adevarat'
cand ne'a zis la sch a inceput sa planga
GATAAAAA
_______________________________________ I'm so tired of being here Suppressed by all my childish fears And if you have to leave I wish that you would just leave 'Cause your presence still lingers here And it won't leave me alone
pus acum 19 ani
annnnnna
Little fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
_______________________________________
pus acum 18 ani
annnnnna
Little fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
_______________________________________
pus acum 18 ani
annnnnna
Little fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
_______________________________________
pus acum 18 ani
annnnnna
Little fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
_______________________________________
pus acum 18 ani
annnnnna
Little fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20